Talismany

Nevyrábím jen panenky, přívěsky na klíče nebo ozdoby na tašky, do aut nebo na krk. Tato talismany slouží také jako ochrana od negativit všeho druhu, protože je magicky nabíjím k nejrůznějším účelům. Přidávám do nich mimo jiné polodrahokamy pěti barev, které svými vibracemi zesilují jejich působení. Ochranné předměty pro auta můžete použít i k ochraně a přitahování dobrých vlivů pro domov nebo některého člověka.

Proč se talismanů lidé nikdy nevzdali

Lidé nosí u sebe nejrůznější předměty pro štěstí tisíce let. Kamínky, kusy kostí, skořápek, vyřezávaná dřívka, kovové destičky, později už to byly šperky s drahými kameny. Čím osobnější taková věc byla, tím lépe. Za středověku se hodně dalo na nejrůznější relikviáře s pozůstatky svatých, které měly majiteli zajistit magickou ochranu. Jedním z nejvášnivějších sběratelů svatých ostatků, který si neváhal svaté kousky osobně odnášet, byl například král Karel IV., který shromáždil největší sbírku v Evropě Chtěl totiž z Prahy udělat magické místo, přechod do jiné dimenze, jakousi obdobu bájné Shambaly.
Na člověka číhalo spousta nebezpečí, a tak amulet a talisman byl pro své nositele důležitou součástí pojistky proti smůle a neštěstí. Na magickou pomoc se spoléhalo při porodech, lásce nebo při zahánění nemocí. Za války byly funkční bojem osvědčené talismany velmi žádaným zbožím, které se prodávalo za obrovské sumy.
Ostatně ani dnes někteří lidé nedají bez talismanů ani ránu. A nejsou to jen sportovci nebo slavní lidé. Schválně se zeptejte kohokoli ve svém okolí, jestli má nějaký předmět pro štěstí. Není nikdo, kdo by, alespoň jednou za život, nějakou takovou věc nevlastnil.

Celou zajímavou historii amuletů jsem po vás podrobně popsala zde.
Překlik na pdf článku v Záhadách života.


Talisman x amulet

Amulet chrání svého majitele před nepříznivými vlivy, talisman funguje trochu jinak. Ten hlavně přitahuje a koncentruje dobré vlivy.

Jak funguje magický talisman

Talisman je energetický zářič a ve chvíli, kdy je nabitý magickým postupem, jeho energie mnohonásobně zesílí – přitahuje žádoucí nebo odráží nežádoucí energie (podle toho, který zrovna máte).

Není to jen placebo?

Je, i není. Budete-li skálopevně přesvědčení, že nějaký předmět vám přináší štěstí, svou silnou vírou ho dokážete přeměnit. Stejně tak svými silnými sebedestruktivními programy můžete po čase „přetlačit“ i dobře fungující talisman.

Má to sílu

Že je talisman opravdu silná záležitost dokazuje, že se v minulosti tyhle předměty dokonce kradly, a to ze dvou důvodů. Jednak si chtěli zlodějové „přivlastnit“ štěstí, které provázelo majitele odcizeného talismanu, jednak prostřednictvím takového talismanu mohli magicky působit na toho, komu patřil.

Je to cokoli?

Talisman může být cokoli, o čem víte, že vám to přineslo-přináší štěstí. Dětská botička, malý medvídek, srdíčko z lásky... může to také být magickou cestou vyrobený a zprovozněný předmět soužící ke konkrétnímu účelu. V takovém talismanu se násobí hned několik vlivů: energie výrobce, planetárních vlivů, značek, tvarů, použitých materiálů, tvarů a symbolů... Magický talisman je velmi silná záležitost, jakási energetická banka, která svého majitele energeticky dotuje a pomáhá prorážet energetický kanál, který pak spojuje nositele talismanu s dalšími dobrými energiemi a kumuluje všechny dobré vlivy.

talisman_01 talisman_oxox talisman_oxox